VI Міжнародна Агропромислова виставка «АгроЕкспо-2018».

м. Кропивницький( Кіровоград) 26.09.18- 29.08.18.

            Організатори виставки : Міністерство аграрної політики та продовольства України , Торгово-промислова палата України, Національна академія аграрних наук , Всеукраїнська асоціація виробників машин так обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш», Українська асоціація аграрних інженерів.

            «АгроЕкспо» - це найбільша в Україні міжнародна спеціалізована виставка , що володіє 125000 м2 відкритої і 22.500 м2 критої виставкової площі в новому , прекрасно обладнаному виставковому павільйоні , а також унікальним полігоном площею 16 гектарів для тестування і демонстрації в роботі сільськогосподарських машин    Виставка проходить в  центральному  сільськогосподарському регіоні України.

          Основною метою виставки є надання можливості компаніям - виробникам  продукції для сільського господарства повною мірою представити свою продукцію споживачам з усіх регіонів України. У 2017 році виставку офіційно відвідали понад 27 тисяч гостей – керівників і спеціалістів сільськогосподарських підприємств. Число учасників склало 585 компаній.

    Тематично виставка АгроЕкспо-2018 охоплюватиме такі напрями:

 • рослинництво: машини і технології , насіння та засоби захисту рослин;
 • тваринництво: племінні тварини , обладнання ферм , корми та ветеринарія;
 • переборка і зберігання сільськогосподарської  продукції;
 • транспорт і спецтехніка для сільського господарства;
 • будівництво промислових і цивільних об’єктів в сільському господарстві;

 • енергозабезпечення так альтернативні джерела енергії в сільському господарства;
 • екологія : утилізація та переробка відходів сільськогосподарського виробництва ;
 • виставка автомобілів Auotoland(Автоленд);
 • спеціальні заходи та бізнес-форуми;
 • конференції , консультації фахівців;
 • розважальні заходи в рамках «Покровського ярмарку».

          З питань участі контактувати :Оргкомітет : тел. +380 (0522) 351856

          E.mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

           

 

 

 

 


     12 квітня 2016 року відбулася робоча поїздка Президента Житомирської торгово-промислової палати Михайлова Андрія Георгійовича, Голови Ружинської селищної ради Жарського Віталія Івановича в Бюро Делегата німецької економіки в Україні (м.Київ).

     Житомирську делегацію зустрів Голова Бюро Олександр Маркус. Основна мета візиту - проведення переговорів про можливість залучення коштів німецьких інвесторів в розвиток інфраструктури Ружинського району. Під час візиту відбулися плідні переговори та окреслені конкретні плани на майбутнє щодо реалізації щодо запропонованих українськими представниками інвестиційних проектів.

Посольство Українив Республіці Узбекистан

Посольство України в Республіці Узбекистан надає контактну інформацію організацій з розвитку торгівлі країни перебування, а також асоційацій, концернів, компаній та об'єднань, які можуть розглядатися як потенційні іпортери-екпортери різноманітної української продукції, з метою надання сприяння українським товаровиробникам у пошуках альтернативних ринків збуту, нових напрямів і форм кооперації із партнерами Узбекистану.

     В разі зацікавленості, Посольство України в Республіці Узбекистан готове надати електронну базу даних і контактну інформацію промислових підприємств Республіки Узбекистан.

    Перелік контактів потенційних партнерів Республіки Узбекистан.

    Докладніше звертайтесь в Посольство України в Республіці Узбекистан:

вул. Я.Гулямова, 68, а/с 4557 м.Ташкент 700000

Тел.: (+99871) 233-52-80;   Факс: (+99871) 233-10-89;     e-mail: emb_uz@mfa.gov.ua;    http://www.ukraine.uz   http://www.uzbekistan.mfa.gov.ua


  Житомирська торгово-промислова палата інформує, що Посольство України в Республіці Македонія просить звертатись суб'єктів підприємницької діяльності, зацікавлених в експорті своєї продукції на македонський ринок. При цьому звертаємо увагу, що Посольство забезпечуватиме всебічну підтримку та просування вітчизняних інтересів в Македонії.

  Контактна особа в Посольстві - перший секретар з економічних питань Палагусинець Ростислав Васильович, (тел.: +38923 178 120). Електронна пошта економічного відділу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До відома підприємств та підприємців Житомирського регіону!

   Житомирська торгово-промислова палата інформує про те, що згідно листа Посольства України в Ісламській Республіці Пакистан №6158/51-210-182 від 20.02.2014 року в податковій, митно-тарифній і нетарифній політиці Ісламського Республіки Пакистан сталися.

Детальніше: УВАГА! Зміни в податковій, митно- тарифній і нетарифній політиці Ісламської Республіки Пакистан

Ви тут: Анонси та новини