Торгово-промисловою палатою України , Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Комітетом державно-приватного партнерства при ТПП України за підтримки Асоціації  індустріальних парків , ЮНІДО та безпосередньо численних індустріальних парків ініційовано проведення Першого форуму індустріальних парків України, що відбудеться 24 жовтня 2018 року у ТПП України м.Київ, вул. Велика Житомирська, 33.

         Метою заходу є комплексний розгляд питань, пов’язаних зі створенням і функціонуванням індустріальних парків в Україні та вироблення концептуальних і практичних рекомендацій щодо забезпечення їх позитивного впливу на стійкий розвиток регіонів.

         Запрошуємо Вас взяти участь у даному заході.

         Реєстрація відбувається на сайті https://www.ucci.org.ua/events.

Торгово промислова палата України щиро вітає підприємців України з професійним святом!

Урочистості з нагоди Дня підприємця тривають!:)))

Сьогодні зібралися у Палаті успішні, енергійні та ініціативні компанії - наші члени , щоб відзначити їхні успіхи у підприємницькій справі.

Серед них, наприклад , юридична компанія Dictum, асоціація «Укркондпром», «Добродія Фудз», виробник та дистриб’ютор льону агрокомпанія«Зоря» та інші.

Урочистості продовжились нашим спільним з Ксенією Ляпіною та Державною регуляторною службою прийомом, за участі зірок Театру оперети. Це дуже символічно – адже ми пліч-о-пліч працюємо на благо бізнесу, та разом привітали підприємців з професійним святом, якому цьогоріч вже 20 років.

Я пишаюся українським бізнесом, який не зважаючи на всі перешкоди, так стрімко розвивається!

Сьогодні дуже багато залежить від активності підприємців. #МСП в Україні створюють близько 60% ВВП, забезпечують робочими місцями 75% працівників та сплачують понад 70% усіх податкових надходжень до бюджету. А Торгово-промислова палата України, як виразник інтересів вітчизняного бізнесу, щодня працює над вирішенням проблем підприємців, ми знаходимо рішення складних проблем, просуваємо законодавчі ініціативи, вибудовуємо систему комунікації з усіма зацікавленими сторонами.

Я бажаю вітчизняному бізнесу процвітання, світлих перспектив, сприятливого підприємницького клімату, реалізації найсміливіших ідей, здорової конкуренції та надійних партнерів, одним із яких завжди є Торгово-промислова палата.

Сьогодні ми говорили про #позитив, сьогодні було #свято!

З Днем підприємця!

#ТППУкраїни #КсеніяЛяпіна #ДеньПідприємця

                                       VI Міжнародна Агропромислова виставка «АгроЕкспо-2018».

м. Кропивницький( Кіровоград) 26.09.18- 29.08.18.

            Організатори виставки : Міністерство аграрної політики та продовольства України , Торгово-промислова палата України, Національна академія аграрних наук , Всеукраїнська асоціація виробників машин так обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш», Українська асоціація аграрних інженерів.

            «АгроЕкспо» - це найбільша в Україні міжнародна спеціалізована виставка , що володіє 125000 м2 відкритої і 22.500 м2 критої виставкової площі в новому , прекрасно обладнаному виставковому павільйоні , а також унікальним полігоном площею 16 гектарів для тестування і демонстрації в роботі сільськогосподарських машин    Виставка проходить в  центральному  сільськогосподарському регіоні України.

          Основною метою виставки є надання можливості компаніям - виробникам  продукції для сільського господарства повною мірою представити свою продукцію споживачам з усіх регіонів України. У 2017 році виставку офіційно відвідали понад 27 тисяч гостей – керівників і спеціалістів сільськогосподарських підприємств. Число учасників склало 585 компаній.

    Тематично виставка АгроЕкспо-2018 охоплюватиме такі напрями:

 • рослинництво: машини і технології , насіння та засоби захисту рослин;
 • тваринництво: племінні тварини , обладнання ферм , корми та ветеринарія;
 • переборка і зберігання сільськогосподарської  продукції;
 • транспорт і спецтехніка для сільського господарства;
 • будівництво промислових і цивільних об’єктів в сільському господарстві;

 • енергозабезпечення так альтернативні джерела енергії в сільському господарства;
 • екологія : утилізація та переробка відходів сільськогосподарського виробництва ;
 • виставка автомобілів Auotoland(Автоленд);
 • спеціальні заходи та бізнес-форуми;
 • конференції , консультації фахівців;
 • розважальні заходи в рамках «Покровського ярмарку».

          З питань участі контактувати :Оргкомітет : тел. +380 (0522) 351856

          E.mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

           

 

 

 

 


     12 квітня 2016 року відбулася робоча поїздка Президента Житомирської торгово-промислової палати Михайлова Андрія Георгійовича, Голови Ружинської селищної ради Жарського Віталія Івановича в Бюро Делегата німецької економіки в Україні (м.Київ).

     Житомирську делегацію зустрів Голова Бюро Олександр Маркус. Основна мета візиту - проведення переговорів про можливість залучення коштів німецьких інвесторів в розвиток інфраструктури Ружинського району. Під час візиту відбулися плідні переговори та окреслені конкретні плани на майбутнє щодо реалізації щодо запропонованих українськими представниками інвестиційних проектів.

Ви тут: Анонси та новини