Меморіал пам’яті загиблому на Сході бійцю Нацгвардії Вадиму Антонову відкрили на його Батьківщині у селі Буки, що на Житомирщині. До створення меморіалу долучився Президент Житомирської торгово-промислової палати А.Г.Михайлов та його родина.

Детальніше: На Житомирщині в селі Буки відкрили меморіал пам’яті загиблому герою Вадиму Антонову


   Житомирська торгово-промислова палата надає благодійну допомогу в різних формах - перераховування коштів; придбання амуніції та бронежилетів для учасників АТО, прикордонників; придбанння медикаментів для поранених бійців – учасників бойових дій, продуктів харчування, води. Також передавалася допомога як представникам командування військових частин, так і забезпечувалася доставка благодійної допомоги безпосередньо в зону АТО з допомогою волонтерів.

Детальніше: Волонтерська та благодійна допомога

   Житомирська торгово-промислова палата спільно з київськими підприємцями придбала на потреби українських військовослужбовців автомобіль швидкої медичної допомоги для перевезення поранених в зоні Антитерористичної операції.

   Автомобіль доставлено в зону Антитерористичної операції.


   Представники Житомирської торгово-промислової палати передали спецпідрозділу УБОЗ УМВС «Сокіл» спеціальний термозберігаючий одяг та спальники для бійців, які несуть службу у зоні АТО.

   Комплекти теплого одягу отримали спецпризначенці, які, після нетривалого відпочинку, днями знову поїдуть забезпечувати правопорядок на буремний схід. Зважаючи, що настала холодна пора року, надані підприємцями речі стануть у добрій нагоді правоохоронцям.

Детальніше: Житомирські спецпризначенці отримали спеціальну амуніцію


   Допомога збройним силам України розпочалася з березня 2014 року, коли ситуація в країні почала напружуватися, було перераховано на рахунок Міністерства Оборони України 50 тис. грн.. А з квітня по грудень 2014 року надано благодійної допомоги Північному регіональному управлінню Прикордонної служби України, 95-й окремій аеромобільній бригаді, окремій авіаційній ескадрильї ВЧА2038, учасникам бойових дій в зоні Антитерористичної операції, а також військовим та пораненим на загальну суму 90 тис. грн.

Прикордонники вручають подяку Президенту Житомирської торгово-промислової палати Михайлову А.Г.

Детальніше: Благодійна допомога Житомирської торгово-промислової палати Збройним силам України, учасникам АТО

Більше статей...