Зацікавленим керівникам підприємств

Шановні колеги!

Зважаючи на складну ситуацію на ринку енергоносіїв, що склалась внаслідок військової агресії та енергетичного шантажу з боку рф, для вітчизняного виробника нагальним питанням є скорочення споживання природнього газу та переведення виробничих потужностей на альтернативні види палива.

ТОВ «ТЕФФ» пропонує комплексні рішення з забезпечення тепловою енергією з біопалива (агровідходи соняшника та кукурудзи, пелети з біомаси, лушпиння соняшника, дерев’яні тріски та ін.)

Розробки ТОВ «ТЕФФ» ґрунтуються на 10 річному досвіді та дають можливість в рази економити витрати на енергетичну складову в собівартості продукції у порявнянні з природним газом, коксохімічним та пічним паливом, вугіллям, продукцією нафтової галузі.

Потужності ТОВ «ТЕФФ» дозволяють задовільнити потребу виробників у найшвидші терміни та у бідь-якому обсязі.

 

Детальніше: Товариство з обмеженою відповідальністю "ТЕЕФ"

Зацікавленим керівникам

Шановні колеги !

В наслідок військової агресії з боку російської федерації частина підприємств України опинилася в ситуації неможливості в подальшій роботі на територіях що потрапили в зони або бойових дій, або на територіях наближених до них. Було порушено виробничі цикли, припинено виробництво, неможливість виконувати замовлення, що край негативно впливає на економіку України.

Розуміючи проблеми та нагальні потреби підприємств АТ «Бердичівський машинобудівний завод «ПРОГРЕС», м.Бердичів, Житомирська область, на власній виробничій базі може запропонувати Вам різні варіанти співробітництва для поновлення Вашого виробництва та постачання продукції Вашим споживачам.

Пропонуємо Вам розглянути наші технологічні та інфраструктурі можливості для обговорення, в разі Вашої зацікавленості, варіантів співпраці.

Маючи потужну виробничу базу та висококваліфіковані кадри, завод «Прогрес» має у своєму розпорядженні два виробничі майданчики, зручні під'їзні залізничні та автомобільні шляхи, власну металобазу та ливарне виробництво. Заводські цехи, оснащені сучасним технологічним обладнанням, здійснюють заготівельні, ковальсько-пресові, складально-зварювальні роботи, механічну обробку різних матеріалів та мають можливість гнучко змінювати технологічні процеси.

Детальніше: Акціонерне товариство "Бердичівський машинобудівний завод "ПРОГРЕС"

Spectre Latvia

     Латвійська компанія “Spectre Latvia” шукає партнерів в Україні, які надають послуги швейного виробництва високої якості та можуть виконати замовлення.

Детальніше: Spectre Latvia

Інформація  ТДВ "Нововолинський завод залізобетонних виробів"

     ТДВ "Нововолинський завод залізобетонних виробів" являється правонаступником ВАТ "Нововолинський завод залізобетонних виробів". Статутний фонд складає 197793,00 грн.

Детальніше: ТДВ "Нововолинський завод залізобетонних виробів"

Mikro-Vital, бактеріальне добриво

     Угорська компанія «Мікро-Вітал» (www.mikro-vital.hu) шукає представників в Україні для введення на український ринок бактеріальних добрив призначених для польових і садових культур, без хімікатів і гормонів.

Детальніше: Mikro-Vital - Мікро-Вітал (Угорщина)