13.03.2019

 Посилення Палати як голосу бізнесу на місцях,  розширення  можливостіей в області експорту, зміцнення зв'язків із МСБ, активізація роботи з регіонами, органами влади і бізнес-асоціаціями – основні стратегічні цілі системи торгово-промислових палат на 2019 рік. На цьому акцентував увагу учасників засідання Ради ТПП України президент ТПП України Геннадій Чижиков.

«Ми – прибічники конструктивного діалогу. Палата розробила «Порядок денний бізнесу до влади». Майже чверть наших членів висловили свою думку. Бізнес хвилює обмеження доступу до фінансових ресурсів та на іноземні ринки, скорочення робочої сили. Всі ці проблеми не нові. Але їх вирішення стає для нас завданням 2019 року. Переконаний, треба об'єднати інструментарій держави та інструментарій ТПП і під координацією Міністерства економічного розвитку, як єдиного штабу, розвивати ці ініціативи. Ми маємо більше уваги приділяти консолідації навколо єдиної мети – добробуту нашої країни, розвитку українського бізнесу. Палата – це насамперед практична організація і ми маємо намір й надалі рухатися в цьому напрямі. Ми невипадково обрали слово «разом» як основний маркер і девіз нашої діяльності на 2019 рік. Бо лише разом ми зможемо змінити Україну на краще, – сказав Геннадій Чижиков. – Діалог між владою і бізнесом покращується. Бізнес став об'єднуватися з принципових питань. Тому Палата співпрацює з усіма органами, які впливають на діяльність бізнесу. Ми позиціонуємо себе одночасно як локальну і як глобальну організацію, взаємодіємо з владою на національному і на регіональному рівні».

До участі у засіданні долучилися голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, виконуюча обов’язки міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, заступник міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань і директор Офісу з просування експорту Андрій Демчук.

«Наше Міністерство має з ТПП України одну із найпродуктивніших співпраць. У ТПП є унікальна можливість – бути голосом бізнесу до влади та водночас нейтральним дискусійним майданчиком для обговорення міжсекторальних викликів», – сказала Ольга Трофімцева.

«Просування експорту не буде можливим, якщо виробник не почуватиме себе захищеним і конкурентоздатним. Ми цінуємо практичні партнерські відносини з ТПП України та наш прямий зв’язок. На цей рік ми намітили низку спільних заходів, щоб вирішити і впорядкувати проблемні питання», – сказала Ксенія Ляпіна.

«Тільки наша згуртованість, об’єднання зусиль дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення, забезпечити у цьому році вихід на нові рубежі економічного і соціального розвитку», – сказав Віктор Довгань.

«У січні ми з ТПП України уклали меморандум про співпрацю. Разом ми реалізовуємо освітньо-навчальні програми для МСБ і даємо бізнесу ази виходу на зовнішні ринки, доповнюючи одне одного», – сказав Андрій Демчук.

Розширення співпраці з органами влади допоможе формуванню сприятливого бізнес-клімату. Також цьому сприятиме подальша активна робота в комітетах підприємців при ТПП.

 

Із підсумками роботи системи ТПП за 2018 рік пропонуємо ознайомитися тут 

Ви тут: Анонси та новини ЧЛЕНИ РАДИ ТПП УКРАЇНИ ОЗВУЧИЛИ ДОСЯГНЕННЯ ТА ОКРЕСЛИЛИ НОВІ ЦІЛІ