Меморіал пам’яті загиблому на Сході бійцю Нацгвардії Вадиму Антонову відкрили на його Батьківщині у селі Буки, що на Житомирщині. До створення меморіалу долучився Президент Житомирської торгово-промислової палати А.Г.Михайлов та його родина.

    18 жовтня 2015 року в с. Буки відбувся мітинг, присвячений вшануванню пам’яті загиблих героїв та відкриттю меморіалу пам’яті загиблим героям в зоні АТО, серед яких односелець, який героїчно загинув під Іловайськом Вадим Антонов. Щоб вшанувати пам'ять загиблих героїв зібралося все село, була присутня родина Вадима Антонова та бійці батальйону спецпризначення «Донбас».

   Вадим Антонов загинув торік 10 серпня поблизу Іловайська. Герой з позивним «Самальот», був у складі штурмової групи «Донбас». Указом Президента нагороджений посмертно орденом «За мужність ІІІ ступеня».

   «Вадим завжди був попереду і коли він загинув, він вивів засідку і прийняв на себе перший удар. Завдяки тому, що він не відійшов, він врятував групу», - згадує побратим Вадима Антонова Сергій Міщенко.

   «Я дуже вдячна всім, хто долучився до створення та відкриття цього пам’ятнику, і всім людям, хто відгукнувся, хто не байдужий до цього», - говорить мати загиблого Героя Марія Антонова.

   «Ніякої політики, ніяких чиновників, нам ніхто не допомагав і ми ні в кого не просили про допомогу. Все зроблено власними силами», - зазначив волонтер Микола Михайлов, який саме втілив в життя ідею створення меморіалу та увіковічення  пам’яті про загиблого героя-односельця Вадима Антонова.