Представники Житомирської торгово-промислової палати передали спецпідрозділу УБОЗ УМВС «Сокіл» спеціальний термозберігаючий одяг та спальники для бійців, які несуть службу у зоні АТО.

   Комплекти теплого одягу отримали спецпризначенці, які, після нетривалого відпочинку, днями знову поїдуть забезпечувати правопорядок на буремний схід. Зважаючи, що настала холодна пора року, надані підприємцями речі стануть у добрій нагоді правоохоронцям.

- Наш колектив постійно допомагає силовикам у забезпеченні військовослужбовців усім необхідним, - говорить президент Житомирської торгово-промислової палати Андрій Михайлов. – Ми купували засоби захисту, спорядження тощо для армії та прикордонників. Нині ж вирішили допомогти правоохоронцям, адже знаємо, що  вони боронять спокій та захищають мирних жителів на сході нашої країни.

   Гості, які завітали у розташування підрозділу, передали правоохоронцям подарунки та оглянули умови, в яких ті тренуються та несуть службу. Розпитали вони і про їх службу на буремному сході.

   Неабиякий інтерес викликав бойовий прапор, який міліціонери привезли із зони АТО. Нині український стяг залишається на навчальній базі на пам’ять про побратимів з інших підрозділів, з якими вони разом забезпечували правопорядок.

   - Житомирські «соколята» у бойових умовах зарекомендували себе одними з найкращих фахівців, яким доручають найважчі завдання щодо затримання небезпечних зловмисників, охорони людей та адміністративних приміщень, перевірки підозрілих об’єктів та автотранспорту, - зауважив керівник підрозділу Павло Зуєв. – Відтак ми маємо виконувати завдання за будь-яких погодних умов, подекуди перебувати під дощем чи снігом упродовж багатьох годин. А тому подарована амуніція є дуже затребуваною для нашого підрозділу.

 

  Посилання на матеріал на сайті УМВС України в Житомирській області