Пропозиція металообробним компаніям від ПАТ «Запорізький завод феросплавів»

   Житомирська торгово-промислова інформує, що ПАТ «Запорізькій завод феросплавів», яке є дійсним членом Запорізької торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України, зацікавлене в пошуку постачальників сировини.

   ПАТ «Запорізький завод феросплавів», використовує в своєму виробництві сталеву стружку №1 вид 22 згідно ДСТУ 4121-2002, яка являє собою сипучу стружку з вуглецевої сталі. Не допускається кусковий металобрухт, чавунна стружка та стружка з кольорових металів. Якісні характеристики: зміст неметалічних домішок не більше 3%, зміст металічної стружки з довжиною витка більше 100 мм не більше 3%. Обсяг споживання становить до 3000 тонн в місяць. Умови приймання стружки сталевої №1 вид 22, умови оплати готові надати постачальникам у проекті договору.

   Підприємство також зацікавлено в придбанні стружки стальної вид 503, яка являє собою в'юнообразну стальну стружку. Не допускається кусковий лом та відходи, дріт. Якісні характеристики: зміст неметалічних домішок не більше 3%.

 

   За детальною інформацією звертайтесь за тел. в Запорізькій ТПП:

   тел./факс +38 061 700 40 15

   e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .